Teslimat Koşulları


Siparişini verdiğim ürün ne zaman elime ulaşır?

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı anında alınabilmekte ve siparişiniz hemen hazırlık aşamasına alınabilmektedir. Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme için “Hesabım” sekmesinden “Havale Bildirim Formu”nu doldurmanız gerekmektedir. Her mesai günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takip edilmekte ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır.  Onay alan siparişiniz en geç 7 iş günü içinde size ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkmaktadır.

 

Siparişimin dağıtıma çıktığını nasıl anlayacağım ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz için dağıtım aşamasında, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili teslimat bilgileri gönderilmektedir.

Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.


Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Teslimat sırasında kesinlikle ekstra bir ücret alınmamaktadır.


Siparişim arızalı ya da yanlış geldi ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda tarafımızla paylaşmanız gerekmektedir.


Gelen ürün benim sipariş ettiğim ürün değil veya gelen ürün kusurlu, ne yapmalıyım?

Hatalı veya kusurlu gelen ürünü değiştirebilir veya iade/değişim için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza doğru ürün gönderilecektir.


Siparişimde bulunan ürünlerin hepsi bana ulaşmadı?

Siparişinizde 1´den fazla ürün bulunduğu durumlarda gönderimlerimiz parçalı olarak yapılabilmektedir.


Teslimat zamanında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?

Görevli teslimat sırasında sizi evde bulamazsa, iletişim bilgileriniz ile sizinle bağlantı kurulur.


Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?

Siparişiniz henüz sevk edilmediği takdirde alıcı ismini veya adresini değiştirebilirsiniz. Adresinize gelecek olan görevli kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme teslimat yapacaktır.


Teslimat Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında görevli yanınızdayken isterseniz Sevk İrsaliye fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda görevli ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.


Hangi şehirlerden sipariş verebilirim?

Kıbrıs’ın her yerinden şipariş verebilirsiniz.


Yurt dışından sipariş verebilir miyim?

Şuan için Kıbrıs dışına gönderim yapılamamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR