SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz siparişin onaylanmasından sonra en geç 7 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Son Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz yola çıktıktan sonra maalesef siparişlerde değişiklik ve iptal yapılamamaktadır.

 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için tıklayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için tıklayabilir ya da [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Adresinizde bulunmamanız durumunda, paketiniz sizin önereceğiniz yakın bir adrese bırakılır. Aksi halde, siparişinizi mağazamızdan teslim almanız gerekmektedir.

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi "Mesaj göndermek istiyorum" butonuna tıklayarak ya da iletisim@beyrutyildizi.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

 

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

www.beyrutyildizi.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı veya havale seçeneği ile ödeme yapma olanağı bulunmaktadır.


Siparişlerimi havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum?

www.beyrutyildizi.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde havale seçeneği ile ödeme yapma olanağı bulunmaktadır. Ödeme sonrası “Hesabım” sekmesinden “Havale Bildirim Formu”nu doldurmanız gerekmektedir.

 

Şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

Site giriş sayfasında bulunan "Şifremi unuttum" alanına tıkladığınızda e-mail adresinize aktivasyon kodunuz gönderilecektir.

 

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, "Hesabım" bölümündeki "Kullanıcı Bilgileri" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. Güvenliğiniz gereği yeni şifrenizin hem harf hem de sayı içermesi gereklidir.

 

Sepetime ürün ekleyemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Öncelikle kullanmış olduğunuz internet tarayıcısından farklı bir tarayıcı ile deneyebilirsiniz. (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Edge, Apple Safari, Opera tarayıcılarından herhangi birini tercih edebilirsiniz.) Sorunun devam etmesi durumunda, internet geçmişinizi temizlemenizi ve yeniden denemenizi öneririz. Hatanın giderilememesi halinde, konuyu teknik ekibimize aktarabilmemiz için [email protected] adresine e-mail ile bilgi vermenizi rica ederiz.

 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyelik iptal talebinizi iletmek için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Site ile ilgili önerilerimi nasıl iletebilirim?

Önerilerinizi iletmek için [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR