Hakkımızda

Beyrut Yıldızı Ticaret Şirketi’nin temelleri Sadık Kanatlı tarafından 1964 yılında atıldı. Büyümeye devam eden şirket 1974 yılında yaşanan savaş sırasında yağmalanarak zarara uğratılmış ve küçülme yoluna gitmek zorunda bırakılmıştır.

1999 yılında Mübin Kanatlı’nın şirket direktörlüğünü üstlenmesi ile şirket, yeniden ithalata ve toptan satışa başlayarak adanın her yerine gönderim yapmaya başlamıştır.

Beyrut Yıldızı, 2001 yılında Türkiye’ye ek olarak, İngiltere, 2002 yılında Uzak Doğu ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden ithalat yapmaya başlamıştır. 2003 yılında, sektörün ihtiyaçları gözetilerek şirketimiz alt kuruluşu olan Beyrut Yıldızı Ferforje ve Metal İşleri kurulmuştur.

2008 yılında, şirketimiz  Şişme Oyun Parkları ile eğlence organizasyonuna yeni bir soluk getirmiştir.

Beyrut Yıldızı, gelişme sürecinde, Kıbrıs’ın 200’e yakın seçkin işletmesine toptan tedarikçi olarak hizmet vermesi yanında, 2017 yılı itibari ile Mağusa, Girne ve Akdoğan’da olmak üzere çeşitli bölgelerde perakende satışlarını sürdürmektedir.

 

Misyonumuz: Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın haklarını göz ardı etmeden kalitenin adresi olmak . Müşteri sadakatini sağlamak, ürün çeşitliliğini artırarak her kesime hitap etmek.

Vizyonumuz: Kurumsal, yeniliklere ayak uydurabilen ve aynı zamanda piyasaya yön veren adil bir işletme olmak.

 

Değerlerimiz:

  • ·       Takım çalışması yaratmak
  • ·       Kurumsal kültüre uygun hareket etmek
  • ·       Teknolojiye ayak uydurmak
  • ·       İş ahlakına uygun hareket etmek
  • ·       Dürüstlük
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR